You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

O FIRMIE

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną działającą od 2001 roku. Świadczymy usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej. W swojej ofercie posiadamy 40 ciągników siodłowych wyposażonych w standardowe naczepy 13,6m typu: plandeka, firanka, skrzynia oraz naczepy do przewozu blachy w kręgach typu coilmulde, wszystkie o ładowności w standardzie do 24 ton. Posiadamy również zezwolenie na transport ładunków do 30 ton, w tym również na naczepach typu coilmulde.

 

Rocznie przewozimy ponad 200 tyś ton materiałów. Dużą część naszych klientów stanowią firmy produkcyjne i handlowe branży budowlanej, nawozowej i stalowej. Przewożone przez naszą firmę ładunki są objęte ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu krajowym oraz międzynarodowym a także odpowiedzialności cywilnej spedytora.

Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów oraz zmieniającej się sytuacji na rynku. Cały czas udoskonalamy nasze usługi, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

 

Spedycja i transport realizowany przez nas to wysoka jakość usług, a także, co ważne, uczciwość i rzetelność z klientami oraz przewoźnikami. To dlatego na rynku posiadamy opinię solidnego płatnika wśród podwykonawców i pewnego partnera we współpracy z kontrahentami.

Agrotrans to:

NASZ ZESPÓŁKrzysztof Bladoszewski

właściciel firmy, płatności, wystawianie zleceń
+48 601 409 654
krzysztof.bladoszewski@agrotrans.pl

Magdalena Kałamarz

spedytor, wystawianie zleceń
+48 667 943 936
magda@agrotrans.pl

Aleksandra Dembicka

spedytor, wystawianie zleceń
+48 691 720 740
ola@agrotrans.pl

Teresa Kulesza

księgowość
+48 91 46 94 200
biuro@agrotrans.pl